Rotterdam, 11 december 2009
Het HMC heeft de expertise van haar leerlingen ingezet om een oude stadsbus in te richten en aan te kleden tot rijdende club voor het project Vibalicious. De leerlingen van de opleiding Interieuradviseur hebben de interieurtekeningen gemaakt, de leerlingen meubelmakers/interieurbouwers hebben het interieur gemaakt en ingebouwd en de meubel- en woningstoffeerders hebben de bus aangekleed met diverse stofferingen.
Vibalicious is een nieuw concept van Stichting Posithiv Vibrations met als doel jongeren en jong volwassenen voor te lichten over de HIV/Aids-problematiek. Deze bus is het eerste project van de Stichting om deze doelstelling te bereiken en gaat langs scholen en festivals rijden om daar jongeren voor te lichten. Jongeren zijn ook actief betrokken bij het project, want het gezamenlijke projectmanagement wordt gedaan met studenten Vrijetijdsmanagement van de Hogeschool Rotterdam en enthousiaste jonge vrijwilligers.

Posithiv Vibrations
Posithiv Vibrations is een jonge dynamische stichting voor jongeren door jongeren. Jongeren bedenken en produceren zelf events en campagnes om andere jongeren meer bewust te maken van hiv en aids. Zij richten zich hierbij op MBO, HBO en Universiteit.
HMC-leerlingen verzorgen interieurinrichting en -aankleding voor dj-bus Vibalicious