Samewerking HMC en Deltion binnen LLO-branche voor groei meubelonderwijs
𝗟𝗲𝘃𝗲𝗻 𝗟𝗮𝗻𝗴 𝗢𝗻𝘁𝘄𝗶𝗸𝗸𝗲𝗹𝗲𝗻. 𝗗𝗮𝘁 𝗱𝗼𝗲 𝗷𝗲 𝘀𝗮𝗺𝗲𝗻.
Met deze gedachte tekenden bestuurders Paul Oomens (Hout- en Meubileringscollege) en Thea Koster (Deltion College) donderdag 13 februari een intentieverklaring om het meubelopleidingen binnen de LLO branche samen beter te positioneren en te laten groeien. Daar past een private tweejarige vakopleiding Meubelmaken in Zwolle bij.
In de regio Zwolle was al langere tijd grote belangstelling voor uitgebreide LLO-opleiding meubelmaken. Alleen deze specifieke opleiding was er nog niet. Begin deze maand kwam hier verandering in. Deltion startte namelijk met een eerste groep studenten vakopleiding Meubelmaken bij Techniekcentrum LUX038. Tijdens de opleiding maken ze gebruik van het lesmateriaal van het HMC.
We zijn trots op deze samenwerking, omdat nu ook in het oosten van het land met lesmateriaal van HMC NEXT gewerkt kan gaan worden.
Naast dit initiatief werken Cibap, Deltion en HMC samen waar het gaat om een LLO-cursus op het terrein van meubelreparatie.