Wil jij werken bij het HMC? Kom naar ons werken bij-event

22 maart 2022

Wil je weten wat voor functies er zijn binnen het HMC in Amsterdam en Rotterdam? En wil je kennis maken met onze school, docenten en studenten? Kom dan op zaterdag 2 april naar ons werken bij- event van 10.00 uur tot 12.00 uur.

Programma
Tijdens het event ga je in gesprek met onze medewerkers van Personeelszaken, zodat wij jou leren kennen en jij ons. We vertellen je meer over de verschillende functies binnen het HMC. Ook kijken we samen waar jij naar op zoek bent en of we iets voor elkaar kunnen betekenen. Vervolgens laten wij je kennismaken met onze school, de medewerkers en onze studenten door middel van een rondleiding.

Interesse?
Wil jij onze school leren kennen als (potentiele) werkgever? Meld je dan snel aan.

Aanmelden werken bij-event 2 april
22 maart 2022 | Werken bij het HMC