Wil jij werken bij het HMC? Kom naar ons werken bij-event!

27 januari 2023

Wil je weten wat voor functies er zijn binnen het HMC in Amsterdam en Rotterdam? En wil je kennis maken met onze school, docenten en studenten? Kom dan op zaterdag 18 maart naar ons werken bij- event van 10.00 uur tot 12.00 uur.

Programma
Tijdens het event ga je in gesprek met onze medewerkers van Personeelszaken, zodat wij jou leren kennen en jij ons. We vertellen je meer over de verschillende functies binnen het HMC. Ook kijken we samen waar jij naar op zoek bent en of we iets voor elkaar kunnen betekenen. Vervolgens laten wij je kennismaken met onze school, de medewerkers en onze studenten door middel van een rondleiding.

Interesse?
Wil jij onze school leren kennen als (potentiele) werknemer? Meld je dan snel aan.

Aanmelden werken bij-event 18 maart
27 januari 2023 | Evenementen