Inschrijving opleidingen HMC geopend

01 november 2019

Vanaf vandaag, 1 november, kun je je inschrijven voor een opleiding bij het HMC. Via onze website schrijf je je in voor de opleiding van je keuze in. Voordat je je gaat inschrijven is het handig om alle stappen van het inschrijven goed door te nemen, deze stappen vind je hier.

Kom langs!
Wil je eerst een kijkje nemen bij het HMC? Dit kan! Zaterdag 9 november is onze eerste open dag van 10.00 – 14.00 uur in zowel Amsterdam als Rotterdam. Tijdens de open dag laten studenten en docenten zien wat zij dagelijks doen. Ga in gesprek met hen en proef zelf de sfeer van onze school. Bekijk hier alle open dagen.

Studenten laten het zien
Nu al nieuwsgierig naar wat onze studenten van onze school vinden? Lees dan de verhalen van onze studenten op de website. Zien wat voor moois onze studenten allemaal maken? Bekijk dan ons instagramaccount.

Hopelijk zien we je op onze open dagen!

01 november 2019 | Algemeen